انواع قفل گاوصندوق

انواع قفل هاي گاو صندوق را بهتر بشناسیم

زمان برای مطالعه این مطلب دقیقه می باشد.

قفل هاي كليدي

اگر نمي خواهيد تركيب شماره ها را فراموش كنيد گاوصندوق با كليد گزينه خوب است .آنها اغلب با كيفيت و با دوام هستند .بنابراين توصيه مي شود کلید های آن را جدا از كليد هاي روز مره خود نگه داريد .نكته منفي اين است كه كليد هاي گاوصندوق به آساني قابل شناسايي هستند و مي توانند توسط يك سارق قابل تشخيص باشد كه ممكن است فرض كند شما پول و اشياء با ارزش را پنهان كرده ايد مورد هدف قرار بگيريد. همچنين يك كليد گاوصندوق به راحتي قابل كپي است.

قفل هاي تركيبي

به يك شخص نياز دارد تا يك سري اعداد رابراي باز كردن شماره گيري كند .توسط شخص قابل تغيير و تنظيم مجدد است. قفل هاي تركيبي به راحتي باز نمیشوند و در مقايسه با قفل ديجيتالي باز شدن آن كمي طول مي كشد .اما اگر هميشه كليد هاي خود را گم مي كنيد شايد اين بهترين انتخاب قفل گاوصندوق براي شما باشد.


مقاله پیشنهادی :

آشنایی با کارکرد قفل ها و کلید ها


آشنایی با انواع گاوصندوق


انواع مختلف قفل ها كه بايد در مورد آنها بدانيم


قفل هاي ديجيتالي

بيشتر گاوصندوق هاي مدرن توسط قفل هاي ديجيتالي اداره مي شوند كه به راحتي قابل تغيير هستند .مانند قفل هاي تركيبي قفل هاي ديجيتالي نياز به كليد ندارند. در عوض كاربري ك كد ديجيتالي را براي ورود به صفحه كليد ايجاد مي كند تا يك گاوصندوق راباز كند . راحتي در اينجا بسيار مهم است . زيرا زمان زيادي لازم نيست تا باز شود و مناسب شرايطي است كه بيش از يك نفر به طور مرتب نياز به دسترسي به گاوصندوق داشته باشد – مانند گاو صندوق هاي محل كار. مدير مي تواند كد ديگري داشته باشد كه به اواجازه ميد هد تا كدهاي گاو صندوق را حذف يا تغيير دهد.

قفل هاي كارتي

استفاده ازقفل هاي كارتي ورود افراد را به صندوق دشوار مي كند. كارت هايي كه با اين گاوصندوق ها همراه هستند مي توانند با تركيب هاي مختلفي براي قفل برنامه ريزي شوند با كشيدن كارت و همچنين وارد كردن كد لازم است تا قفل باز شود.اين بدان معني است كه شخصي كه كارت دارد نيز بايد كد را بشناسد اين امر نه تنها از امنيت بالايي برخوردار است بلكه در صورت نياز به تغيير كد برنامه ريزي مجدد آن را آسان مي كند.

قفل هاي بيوتكنولوژي

اين نوع قفل ها يكي از انواع مدرن براي باز كردن گاو صندوق ها با استفاده از فناوري اثر انگشت هستند. آنها به سرعت به عنوان يكي از گزينه هاي مطمئن در بين بازار هاي داخلي و تجاري به در حال ظهور هستند. قفل ايده آل براي شما نياز به دقت لازم دارد و يك انتخاب شخصي است و متناسب با نيازهاي فردي شما است .هميشه خوب است كه تحقيقات خود را انجام داده و با يك متخصص صحبت كنيد.

اگر برای خرید گاوصندوق نیاز به مشاوره دارید میتوانید با ما مشاوره کنید.

و همچنین اگ در باز کردن گاوصندوق دچار مشکل شده اید در هر ساعتی از شبانه روز با ما تماس بگیرید. شماره تماس : 09130970012

0 نظر

دیدگاه خود را درباره این مطلب با دیگران به اشتراک بگذارید

تماس فوری - 09130970012