Background shape

ساخت انواع ریموت خودرو های داخلی و خارجی- شبانه روزی

خدمات فروش و ساخت انواع ریموت خودروهای داخلی و خارجی در اصفهان

ساخت ریموت خودرو در اصفهان
open lock

باز کردن انواع قفل

باز کردن تمامی قفل ها به صورت حرفه ای

car remote

کلید سازی

ساخت انواع کلید و کلید های کد دار به صورت سیار در تمام ساعات شبانه روز

car key

ساخت کلید های ایموبلایزر

انواع خودرو های داخلی و وارداتی- پژو ، سمند ،هیوندا، کیا، تویوتا، بنز، بی ام و ،فیات ، میتسوبیشی و...

broken lock

تعمیر انواع قفل ها

تعمیر تخصصی قفل های ضد سرقت آپارتمانی قفل برقی و....

ریموت ماشین

ریموت ماشین یا کلید کنترل از راه دور یک دستگاه کوچک کنترل رادیویی است که با وسیله ای که حرکت آن را با مبدأ بیرونی دستگاه محدود نمی کند، از راه دور کار می کند. این دستگاه یک کابل بین کنترل کننده و وسیله نقلیه، یا یک کنترل کننده مادون قرمز دارد. با وارد شدن ریموت کنترل ها به دنیای تکنولوژی راحتی، آسایش و امنیت در استفاده از خودروها بیشتر شده است. ریموت ماشین یک وسیله الکترونیکی برای کنترل درب های ماشین از راه دور می باشد. دسترسی بدون کلید از راه دور به یک ویژگی استاندارد هر خودرو تبدیل شده است. یکی از عوارض استفاده روزانه از آن این است که فراموش کرده‌ایم در زمانی که دستان ما پر از بسته‌ها بود یا زمانی که یک روز سرد زمستانی بود، باز کردن ماشین چقدر سخت بود؟؟

باز کردن قفل ماشین 24 ساعته

کپی ریموت خودرو چگونه انجام می گیرد؟

به طور خلاصه، Radio Frequency Identification (RFID) استفاده از امواج فرکانس رادیویی برای انتقال بی سیم داده است. این انتقال داده ها بین یک برچسب RFID و یک خواننده RFID انجام می شود و داده های منتقل شده می تواند هر چیزی باشد، از شناسه های ردیابی برای حمل و نقل گرفته تا اطلاعات شناسایی شخصی برای امنیت فیزیکی و دسترسی به درب ها.

تگ RFID می تواند اشکال مختلفی داشته باشد (مانند برچسب ها، ریموت ها، تگ های سخت، و کارت های شناسایی/نشان ها)، و از یک آنتن و یک مدار مجتمع (IC) تشکیل شده است. آنتن امواج فرکانس رادیویی را دریافت می کند و به آی سی انرژی می دهد، در حالی که آی سی (که به آن تراشه نیز گفته می شود) حاوی بانک های حافظه، اطلاعات پردازش و پروتکل های امنیتی مختلف است که با خواننده RFID ارتباط برقرار می کند. در حالی که سیستم های RFID می توانند از نظر پیچیدگی متفاوت باشند، حتی ابتدایی ترین سیستم ها شامل این دو جزء حیاتی هستند.

اینجاست که یک دستگاه کپی RFID وارد می شود. دستگاه کپی RFID (یا یک دستگاه تکثیر کننده RFID) دستگاهی است که داده ها را از یک تگ RFID کپی می کند و آن را بر روی دیگری چاپ می کند و امکان ایجاد چندین تگ مشابه را فراهم می کند. کلید سازی شبانه روزی مهرداد یکی از تخصصی ترین مراکز در کپی ریموت در اصفهان و تعمیر ریموت در اصفهان می باشد. فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

اگر برای ساخت ریموت خودرو در اصفهان به دنبال بهترین کلیدسازی میگردید می توانید به ما اعتماد کنید. در 24 ساعت شبانه روز در هرکجای اصفهان که هستید با بهترین کیفیت و تخصص خدمت گزار شماییم.

باز کردن قفل ماشین 24 ساعته

ویژگی های کلیدی

ریموت ماشین چگونه کار می کند؟

به طور معمول، ریموت ماشین یا همان سوئیچ جیبی دارای یک قطعه کوچک به نام فوب است که حاوی یک تراشه است که سیگنال های رادیویی ارسال شده توسط وسیله نقلیه شما را شناسایی می کند. این سیگنال ها فقط می توانند چند فوت حرکت کنند. با ورود یا خروج از خودرو، وسیله نقلیه یک سیگنال رادیویی به جا کلیدی می فرستد. فوب با ارسال کد خود به وسیله نقلیه پاسخ می دهد و در ماشین را باز و بسته می کند.

رایج ترین عملکرد های ریموت ماشین

باز و بسته کردن درب ماشین: اصلی ترین وظیفه ریموت کنترل از راه دور باز و بسته کردن درب ماشین از فاصله دور می باشد. با فشار دادن دکمه روی ریموت درب ها باز می شوند و هنگامی که از ماشین پیدا می شوید و می خواهید درب ها را فقط با ریموت قفل کنید دکمه بسته شدن درب را فشار می دهید.

فعال کردن سیستم دزد گیر و یا ضد سرقت: یکی از ویژگی های خوب استفاده ازریموت کنترل فعال کردن سیستم ضد سرقت آن است. بدین صوت عمل میکند که با وارد شدن کوچک ترین ضربه ای به درب ها و بدن ماشین سنسور سیستم ضد سرقت فعال شده و صدای آژیر تا فاصله زیادی به صدا در می آید که صاحب ماشین می تواند صدای آن و آلارم روشن شدن دزدگیر بر روی ریموت را ببیند.

باز کردن صندوق عقب ماشین: یکی از کارکردهای دیگر ریموت کنترل از راه دور ماشین باز کردن صندوق عقب است. با فشار دادن دکمه مخصوص صندوق عقب ماشین از راه دور باز می شود و شما بدون اینکه وارد ماشین شوید و از داخل دکمه صندوق را بزنید از فاصله دور می توانید صندوق را باز کنید و از آن استفاده کنید.

روشن و خاموش کردن موتور ماشین: در ریموت کنترل های پیشرفته و جدید شما می توانید با استفاده از آن موتور ماشین را استارت بزنید. این قابلیت مناسب فصل های سرد سال و یا مناطق سردسیر برای گرم کرن ماشین از راه دور قبل از سوار شدن می باشد. ریموت ماشین معمولا به وسیله باتری های کوچک سکه ای و یا باتری های لیتیومی کار می کنند. درصورت ضعیف شدن با مراجعه به کلید ساز ماشین باتری ریموت را می توانید تعویض کنید. کلیدسازی مهرداد اصفهان با افتخار یکی از مجرب ترین کلیدسازی ها در تعمیر ریموت خودرو در اصفهان در کمترین زمان و بهترین کیفیت می باشد.

باز کردن قفل اصفهان
رفع شکستن کلید در قفل

روند باز کردن درب ماشین توسط ریموت

واحد پردازش مرکزی (CPU) با فشار دادن یک دکمه روی یک صفحه کلید شروع به کار می کند. سپس، سیگنالی را که حاوی یک دستور رمزگذاری شده به فرستنده فرکانس رادیویی (RF) می‌فرستد سپس یک گیرنده در ماشین وجود دارد سیگنال را دریافت می کند، داده ها را استخراج می کند و آن را به CPU می فرستد. آخرین مرحله این است که سی پی یو آن را رمزگشایی می کند و دستور مناسب را می فرستد که درب ماشین باز است.

انواع ریموت کنترل ماشین

نوع دیگری از ریموت ماشین به سیستم استارت بدون کلید از راه دور معروف است. با استفاده از چنین وسیله ای می توانید همان طور که در را باز می کنید، ماشین را از راه دور روشن کنید. این یک گزینه بسیار راحت برای صرفه جویی در زمان است. شما می توانید بدون نیاز به خروج از خانه و در حین آماده شدن، ماشین را برای گرم کردن موتور و فضای داخلی ماشین روشن کنید.

نوع دیگری از ریموت ماشین وجود دارد که به عنوان ریموت هوشمند شناخته می شود. اگر صاحب چنین کلیدی هستید، حتی لازم نیست دکمه ها را فشار دهید. فقط در فاصله 5 فوتی ماشین خود بایستید و درب باز خواهد شد. چنین سیستمی کمی متفاوت عمل می کند. وقتی به وسیله نقلیه ای که کلید را در دست دارد نزدیک می شوید، تراشه داخل آن را شناسایی می کند، بنابراین می توانید با کشیدن دستگیره ماشین را باز کنید. همچنین، می توانید موتور را بدون استفاده از کلید نیز روشن کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که دکمه روی داشبورد را فشار دهید.

داشتن ریموت ماشین برای راحتی، امنیت و ایمنی راننده است. این سیستم بهترین محافظت ممکن را در برابر سرقت فراهم می کند. برخی از خودروها به بازشوی صندوق عقب بدون کلید نیز مجهز هستند. به خصوص اگر دستان شما پر باشد. معمولاً روی سپر پشتی یک سنسور مخصوص دارند که تنها کاری که باید انجام دهید این است که پاهای خود را زیر آن تکان دهید و صندوق عقب بدون هیچ تلاشی باز می شود.

حتی اگر سیستم ریموت یک دستگاه بسیار پیشرفته باشد، ممکن است خراب شود. در واقع، خرابی ریموت ماشین آنقدرها هم که فکر می کنید عجیب نیست. به دلیل استفاده مداوم و بی دقتی ممکن است بشکنند و یا قطعه از آن نیاز به تعمیر داشته باشد. در چنین شرایطی می توانید یکی از دو راه را انتخاب کنید. به نمایندگی خودرو خود مراجعه کنید یا با یک کلید سازخودرو تماس بگیرید. این دو روش بسیار موثر و قابل اعتماد هستند. راه اول زمانبر است و منجر به پرادخت هزینه بیشتری می شود اما راه دوم در صورت پیدا کردن یک مرکز معتبر کلید سازی می توانید سریع تر به نتیجه برسید.

تعمیر انواع ریموت خودرو در اصفهان
کپی ریموت ماشین در اصفهان

رایج ترین خرابی ریموت ماشین

ریموت ماشین کار نمی کند

یکی از رایج ترین مشکلات ریموت ماشین این است که به راحتی از کار می افتد.کار نکردن ریموت ماشین ممکن است دلایل زیادی داشته باشد. مثلا وارد شدن ضربه، شکسته شدن دکمه ها، خیس شدن ریموت کنترل و.... می باشد. برای پیدا کردن عیب آن مراحل زیر را بررسی کنید.

راه حل:

اولین کاری که باید انجام دهید این است که باتری را تست کنید. اگر باتری تمام شده است، تعویض آن اغلب می تواند مشکل را حل کند.

اگر باتری مشکلی نداشته باشد، ممکن است عیب از کار نکردن دکمه های ریموت ماشین باشد. با گذشت زمان، دکمه ها ممکن است فرسوده شوند یا کثیف شوند و از برقراری ارتباط خوب جلوگیری کنند. تمیز کردن دکمه ها یا تعویض ریموت می تواند این مشکل را برطرف کند.

اگر ریموت و باتری به خوبی کار می کنند، ممکن است مشکل از گیرنده ماشین باشد. یک مکانیک حرفه ای می تواند این مشکل را تشخیص داده و تعمیر کند.

ریموت ماشین در را باز می کند اما قفل نمی کند

اگر ریموت شما درب های ماشین را قفل می‌کند اما قفل را باز نمی‌کند، مشکل می‌تواند از ریموت یا مکانیزم قفل خودرو باشد.

راه حل:

مانند مشکل قبلی، ابتدا باتری و دکمه های ریموت را بررسی کنید. اگر انها به خوبی کار می کنند، مشکل می تواند از برنامه نویسی ریموت باشد.

اگر مشکل از کنترل از راه دور نیست، ممکن است از مکانیسم قفل در ماشین باشد. یک کلید ساز می تواند این مشکل را تشخیص داده و تعمیر کند.

کپی ریموت ماشین در اصفهان
کپی ریموت ماشین در اصفهان
ریموت ماشین گاهی درها را باز و بسته می کند

اگر ریموت ماشین به صورت متناوب کار م کند، مشکل می تواند از راه دور، گیرنده یا عوامل محیطی باشد.

راه حل:

مثل همیشه، با بررسی باتری و دکمه های کنترل از راه دور شروع کنید. اگربه خوبی کار می کنند، مشکل می تواند از برنامه نویسی ریموت یا اجزای داخلی آن باشد.

اگر مشکل از کنترل از راه دور نیست، ممکن است از گیرنده خودرو باشد. یک کلید ساز حرفه ای می تواند این مشکل را تشخیص داده و تعمیر کند.

اگر کنترل از راه دور فقط در مکان‌ها یا زمان‌های خاصی کار می‌کند، ممکن است مشکل به دلیل تداخل سایر دستگاه‌ های الکترونیکی، ساختمان‌ها یا حتی آب و هوا باشد.

اگر ریموت شما قادر به باز کردن و قفل کردن درب ماشین نیست و نیاز به تعمیر ریموت خودرو در اصفهان دارید فقط کافی است با کلید سازی شبانه روزی اصفهان تماس بگیرید.

خدمات فروش و ساخت انواع ریموت خودرو و کلید سازی و قفل سازی

افتخار ما ساخت انواع ریموت خودرو و انواع کلید در شهر اصفهان به صورت کامل حرفه ای می باشد . همچنین باز کردن انواع قفل به صورت شبانه روزی از خدمات ما می باشد.

کلید سازی
باز کردن قفل
شبانه روزی
کلید سازی اصفهان
کلید سازی شبانه روزی اصفهان

کلید سازی اصفهان

خدمات ما ساخت انواع کلید می باشد . ما به صورت سیار و شبانه روزی در هر کجای اصفهان که باشید برای ساخت کلید های شما و باز کردن قفل اقدام خواهیم کرد.

 • ساخت ریموت ماشین در اصفهان

  ساخت ریموت انواع خودرو

 • قفل بازکنی در اصفهان

  باز کردن درب منزل

 • باز کردن گاوصندوق در اصفهان

  باز کردن انواع گاوصندوق

 • کلید سازی اصفهان

  فروش انواع قفل و کلید

 • کلید سازی شبانه روزی اصفهان

  کلید سازی شبانه روزی

 • قفل ساز ماشین در اصفهان

  قفل باز کنی ماشین اصفهان

 • icon

  کلیدسازی به صورت سیار

تعریف کلید جدید کد دار انواع خودرو
کد دهی مجدد به ریموت و ساخت ریموت جدید حتی بدون داشتن ریموت های قبلی در محل به صورت سیار.
فروش انواع قفلهای کتابی ضد اسید و ضد برش
فروش قفل های کتابی با آلیاژ های حرفه ای مناسب برای استفاده مغازه ها
فروش قفل انواع فایلها و کمدهای فلزی در ابعاد مختلف
فروش قفل فایل ها و کمد های فلزی با جنس مرغوب و دارای ضمانت
فروش انواع قفلهای آویز با امنیت بالا
فروش قفل های آویز ایرانی و خارجی با قیمت مناسب

ساخت و کد گزاری انواع ریموت خودرو در کلید سازی مهرداد به صورت حرفه ای

اگر در هر ساعتی از شبانه روز ریموت خود را گم کردید و ریموت شما خراب شد با ما تماس بگیرید تا ریموت جدید را حتی بدون داشتن ریموت قبلی خود به شما تحویل دهیم.

برند تعدادی از خودروهایی که کپی و تعمیر ریموت آن را انجام می دهیم.
تماس فوری - 09130970012