لیست مقاله های کلید سازی و قفل سازی

لیست مقاله های مختلف درباره کلید و انواع آن وهمچنین انواع قفل ها و کارکرد آنها و همچنین درباره امنیت املاک خود در این صفحه موجود است.


۱۳۹۹/۰۵/۱۳ مدیر سایت

چگونه بهترین قفل ساز را انتخاب کنیم

اگر هرنوع مشكلي در ارتباط با قفل براي شما ايجاد شده و مي خواهيد يك قفل ساز قابل اعتماد و در دسترس انتخاب كنيد كه بتواند خدمات مورد نياز شما را ارائه دهد .انتخاب يك قفل ساز مناسب براي تعمير و ساخت قفل و انواع كليد يك موضوع امنيتي براي خانه و يا محل تجارت شما است . شما مي خواهيد از دانش ، مهارت و ارائه خدمات با كيفيت بالا اطمينان حاصل كنيد و براي كار انجام شده بهاي عادلانه بپردازيد .

بیشتر بخوانید
۱۳۹۹/۰۵/۰۹ مدیر سایت

بهترین قفل های هوشمند

اگر قصد داريد براي حفاظت بيشتر از خانه خود اقدام كنيد و مي خواهيد قفل هايي را انتخاب كنيد كه به راحتي از طريق تلفن همراه خود كنترل شوند مي توانيد از قفل هاي هوشمند استفاده كنيد .اين نوع قفل ها روي تلفن همراهتان نصب مي شود و هر كجا كه باشيد با آسودگي خاطر امنيت منزل يا هر مكان ديگر را تحت نظر خواهيد داشت . با داشتن قفل هوشمند به راحتي مي توانيد درب منزل خود را از راه دور باز يا قفل كنيد .

بیشتر بخوانید
۱۳۹۹/۰۴/۲۴ مدیر سایت

دز زمان گم کردن سوئیچ ماشین چه راه کارهایی وجود دارد.

ممكن است اين جمله براي شما آشنا باشد و بيش از يك بار آن را تكرار كرده ايم كه \"كليد هاي اتومبيل خود را گم كرده ام\" . اين اتفاق براي همه پيش مي آيد ، پس خود را سرزنش نكنيد و با خواندن اين متن به ما اعتماد كنيد تا راه حل هاي مناسب را در كمترين زمان براي باز كردن درب ماشين خود پيدا كنيد

بیشتر بخوانید
۱۳۹۹/۰۴/۱۹ مدیر سایت

اگر درب خانه قفل ماند یا کلید گیر کرد چه باید کرد؟

ممکن است از سرکار آمده باشید یا اینکه از یک مهمانی به خانه خود برگشته باشید و بر حسب شانس بدتان درب منزل قفل شده باشد و کلید شما درب را باز نکند. چه چیزی بدتر از این؟ حتی ممکن است درون خانه باشید و درب روی شما قفل بماند . راهکار چیست؟

بیشتر بخوانید
۱۳۹۹/۰۴/۱۱ مدیر سایت

پنج علامت بد کارکردن سیستم ایموبلایزر ماشین

سیستم ایموبلایزر یک سیستم ضد سرقت نصب شده بر روی خودروهای جدید می باشد . در این سیستم ممکن است اختلالاتی پیش بیاید که روند این سیستم را مختل کند. چه موقع سیستم ما بد کار میکند؟

بیشتر بخوانید
۱۳۹۹/۰۳/۲۸ مدیر سایت

بهترین وسیله ها برای مقابله با سرقت ماشین

ماشین دوستمو دزدیدند! جمله ای که این روز ها ممکن است زیاد بشنویم. حالا برای اینکه سرنوشت اون دوست هم شامل حال ما نشود چه باید کرد؟ ما چندتا از دستگاه های ضد سرقت را با شما معرفی میکنیم که میتواند سرقت خودرو را به حداقل برساند.

بیشتر بخوانید
۱۳۹۹/۰۳/۲۴ مدیر سایت

خدمات تعویض کلید های ماشین (کلید کددار و ریموت خودرو)

کلید های ماشین به صورت های متفاوتی از طریق شرکت های تولید کننده به مشتری ها واگذار میشود . بعضی ها به صورت کلید های کددار یا ایموبلایزر و یا بعضا به صورت ریموت ها تولید میشوند . به هر دلیلی ممکن است این کلید ها خراب شوند . اما چه زمانی و یا کجا باید این ها را عوض و یا تعمیر کنیم این مقاله را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید
۱۳۹۹/۰۳/۱۸ مدیر سایت

خدمات تعمیر ریموت و کلید کددار در اصفهان

هر زمانی ممکن است کلید کددار ماشین ما و یا ریموت کنترل ها به خوبی کار نکنند و یا به هردلیلی شکسته یا گم شوند. در این صورت چه باید کرد؟

بیشتر بخوانید
۱۳۹۹/۰۳/۰۵ مدیر سایت

انواع قفل هاي گاو صندوق را بهتر بشناسیم

در مورد مکانیسم قفل های گاوصندوق تا چه حد آشنایی دارید؟ اگر قصد خرید گاوصندوق دارید میدانید کدام قفل مورد نیاز کار شماست؟ جواب این سوالات را در این مقاله بخوانید.

بیشتر بخوانید
۱۳۹۹/۰۲/۲۸ مدیر سایت

چه نوع گاوصندوق هایی وجود دارد؟

نسبت به هر نیازمندی و هر اسناد و اشیای ارزشمندی نوع خاصی از گاوصندوق ها ساخته شده است. آیا شما با این گاوصندوق ها آشنایی دارید؟

بیشتر بخوانید
۱۳۹۹/۰۲/۱۰ مدیر سایت

آشنایی با انواع گاوصندوق

اگر قصد خرید گاصندوق دارین بهتر است قبل از خرید با انواع گاوصندوق آشنا شوید تا بهترین انتخاب مناسب نیازتان را انجان داده باشید. در این مقاله انواع گاوصندوق را توضیح داده ایم.

بیشتر بخوانید
۱۳۹۸/۱۲/۲۶ مدیر سایت

خدمات قفل سازی و قفل بازکنی شبانه روزی اصفهان

اینکه یک روزی قفل ها خراب شوند یک روند طبیعی است. اما اگر زمانی این قفل خراب شد و شما پشت درب منزل یا دفتر و یا مغازه خود ماندید چه باید کرد؟ با خدمات قفل سازی سیار شبانه روزی اصفهان آشنا شوید

بیشتر بخوانید
۱۳۹۸/۱۲/۲۰ مدیر سایت

اگر درب خودروی خود قفل ماند چه کنیم؟

از مشکلاتی که نمیشود پیش بینی کرد این است که هر زمان ممکن است کلید ماشین را گم کنیم و یا به دلیل خرابی قفل درب ماشین باز نشود. در این شرایط چکار باید کرد؟

بیشتر بخوانید
۱۳۹۸/۱۲/۱۸ مدیر سایت

اگر قفل درب محل کار، خانه یا خودروی خود خراب شد چه کنیم؟

هر لحظه و در هر ساعتی از شبانه روز ممکن است کلید خود را گم کنیم و یا اینکه قفل ماشین و یا منزل و یا محل کار خراب شود. در این صورت چه باید کرد؟

بیشتر بخوانید
۱۳۹۸/۱۲/۱۶ مدیر سایت

قفل درب ها و تعمیر آن در خانه ها و مکان های تجاری

چیزی که مشخص هست اینه که قفل ها عمر دائمی ندارند. ممکن است بعد از گذشتن چند سال و یا اینکه به دلایل دیگر قفل ها خراب شوند. چه باید کرد؟

بیشتر بخوانید
۱۳۹۸/۱۲/۰۸ مدیر سایت

آشنایی با انواع کلید های رایج در بازار بخش دوم

اگر در بازار نگاهی بندازیم انواع مختلفی از کلید ها را پیدا خواهیم کرد. اما کدام یک متناسب برای محل کار، دفتر ، محل سکونت و انبار ما مناسب است؟

بیشتر بخوانید
۱۳۹۸/۱۱/۳۰ مدیر سایت

آشنایی با انواع کلید ها - بخش اول

شاید شما فقط تعدادی از کلید های موجود را دیده باشید . ما در این مقاله همه انواع کلید های رایج را معرفی و نحوه کارکرد آن را توضیح داده ایم. ده نوع کلید را در بخش اول معرفی خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید
۱۳۹۸/۱۱/۱۰ مدیر سایت

چه موقع قفل هاي جديد براي در و پنجره ها نصب كنيم؟

اگر به فکر امنیت محل کار و یا منزل خود هستید بهتر است هر چند سال یک بار اقدام به تعویض قفل ها و سیستم های امنیتی خود کنید. اما چگونه و چه زمانی بهتر است، این مقاله را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید
۱۳۹۸/۱۱/۰۴ مدیریت سایت

خدمات کلید سازی چگونه انجام می شود؟

براي كساني كه درمورد روند اين كار كنجكاو هستند و همچنین کسانی که مي خواهند اطلاعات بيشتري راجع به کلید سازی بدانند . علاوه بر مختصری از موارد بالا ، درباره چگونگی کارکرد دستگاه کلید سازی نیز تشریحی خواهیم داشت.

بیشتر بخوانید
۱۳۹۸/۱۰/۲۲ مدیر سایت

آشنایی با کارکرد قفل ها و کلید ها

اگر علاقه مند به آشنایی به نحوه کارکرد قفل ها و همچنین چگونگی ساخت آن ها دارید این مقاله را از دست ندید . در این مقاله نیز به بررسی قفل های معروف YALE می پردازیم.

بیشتر بخوانید
۱۳۹۸/۰۹/۲۱ مدیر سایت

سيستم ضد سرقت ايموبلايزر چطور كار مي كند؟

ايموبلايزر يك سيستم امنيتي الكترونيكي است كه درماشين هاي مدرن از آن استفاده مي شود. ايموبلايزر از يك تراشه الکترونيكي تشكيل شده است كه در اي سي يو (ECU) خودرو استفاده مي شود .

بیشتر بخوانید
۱۳۹۸/۰۹/۱۵ مدیر سایت

تاریخچه قفل ها

ممکن تا به حال به ذهن شما خطور کرده باشد که انسان ها برای اولین کی به فکر محافظت از وسایل خود افتاند و یا کی اولین بار از قفل برای محافظت از وسایل خود بهره بردند.

بیشتر بخوانید
۱۳۹۸/۰۸/۲۴ مدیر سایت

چگونه قفل هاي درب را تعمير كنيم؟

در بسیاری از مواقع که با خرابی قفل ها مواجه می شویم، قبل از تعویض قفل یا تماس با قفل ساز می توانیم راه کار هایی را برای برطرف کردن عیب اعمال کنیم.پس قبل از صرف هزینه اضافه این مقاله را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید
۱۳۹۸/۰۸/۰۷ مدیر سایت

ریموت خودروها چگونه کار میکنند؟

وقتی ریموت خودروی خود را در دست دارید و با آن درب ماشین خود را باز یا قفل میکنید، این سوال پیش بیاید که ریموت خودرو چگونه کار میکند؟ آیا امنیت لازم را دارد؟

بیشتر بخوانید
۱۳۹۸/۰۷/۱۳ مدیر

6 سرويس دیگری که یک کلیدسازی علاوه بر کلیدسازی ارائه می دهد.

آیا یک کلیدسازی فقط در بخش کلید سازی فعالیت میکند؟ آیا با دیگر خدمات کلیدسازی آشنایی دارید؟ .

بیشتر بخوانید
۱۳۹۸/۰۷/۰۶ مدیر

انواع مختلف قفل ها كه بايد در مورد آنها بدانيم

در این پست قصد داریم تعدادی از قفل های رایج در بازار را معرفی کنیم تا در صورت لزوم استفاده بهترین انتخاب را داشته باشد .

بیشتر بخوانید