لیست مقاله های کلید سازی و قفل سازی

لیست مقاله های مختلف درباره کلید و انواع آن وهمچنین انواع قفل ها و کارکرد آنها و همچنین درباره امنیت املاک خود در این صفحه موجود است.


۱۳۹۹/۰۷/۳۰ مدیر سایت

چگونه یک کلید ساز قفل گاوصندوق را باز می کند؟

نگهداری اسناد مهم، پول نقد و سایر اقلام با ارزش در یک گاوصندوق، ایده هوشمندانه‌ای است چون از آنها در صورت وقوع سرقت، آتش‌سوزی یا بلایای طبیعی، محافظت می‌کند اما زمانی که نمی‌توانید گاوصندوق را باز کنید و به این اقلام مهم دسترسی داشته باشید، چه اتفاقی رخ می‌دهد؟ با وجود انواع متعدد قفل‌های مدرن برای گاوصندوق‌ها از جمله قفل‌های الکترونیکی و همچنین قفل‌های بیومتریک با قابلیت خواندن اثر انگشت، هنوز هم قفل‌های ترکیبی سنتی (قفل‌های چرخشی)، برای محافظت از پول نقد و اقلام باارزش، پرطرفدار هستند. این نوع قفل‌ها، موثر بوده و باز کردن آنها دشوار است اما دقیقا به خاطر همین موثر بودن، زمانی که رمز قفل فراموش می‌شود و یا قفل عمل نمی‌کند، گشودن آن دشوار و زمانبر می‌شود.

بیشتر بخوانید
۱۳۹۹/۰۷/۲۵ مدیر سایت

بهترین مکان برای نصب گاوصندوق در خانه

متاسفانه، سرقت از منازل در حال افزایش است. طبق آمار پلیس گزارشات سرقت از خانه رو به افزایش است و اکثر آن‌ها در طول روز اتفاق می‌افتند. بسیاری از صاحب‌ خانه‌ها برای محافظت از اشیاء با ارزش و اسناد و مدارک، روی گاوصندوق‌های ضد حریق سرمایه‌گذاری کرده‌اند. اما برای اینکه اشیاء با ارزش‌تان تا حد امکان در جای امنی باشند، بهترین مکان برای نصب گاوصندوق کجاست؟ اگرچه مکان دقیقی برای هر خانه قابل تعریف نیست، اما بعضی دستورالعمل‌ها می‌توانند در انتخاب مکان مناسب کمک کنند. داشتن یک راهنمای مناسب مانند یک کلید ساز حرفه ای برای انتخاب قفل ایمن برای گاوصندوق شما بسیار مهم است

بیشتر بخوانید
۱۳۹۹/۰۷/۱۸ مدیر پست

نشانه های رایج وجود مشکل در ایموبلایزر خودرو چیست؟

سیستم ایموبلایزریکی از بخش های امنیتی الکترونیکی مهم در خودروی شماست که عموماً به عنوان دزدگیر استفاده می شود. این سیستم به عنوان یک ابزار ضدسرقت، احتمال اینکه خودروی شما دزدیده شود را کاهش می دهد. ایموبلایزر نیز همانند بخش های دیگر خودرو، می تواند باعث بروز دردسرهای جدی شود. نکاتی که در ادامه ارائه می شود علائم رایجی را بیان می کنند که نشان دهنده ی وجود مشکل در ایموبلایزر خودروی شما هستند.

بیشتر بخوانید
۱۳۹۹/۰۷/۱۲ مدیر سایت

باتری ریموت کنترل خودرو را چگونه تعویض کنیم؟

فارغ از این که از چه نوع ریموت کنترلی استفاده می‌کنید، قادر خواهید بود تا در عرض چند دقیقه باتری آن را تعویض کنید. روش باز کردن ریموت و همچنین انتخاب نوع باتری مورد نیاز بسته به نوع ریموتی که در اختیار دارید اندکی تفاوت خواهد داشت. محفظه ریموت را به کمک یک اهرم باز کنید و سپس باتری قدیمی را با یک باتری نو جایگزین کنید. با این کار بار دیگر ریموت کنترل شما همانطور که از آن انتظار می‌رود کار خواهد کرد.

بیشتر بخوانید
۱۳۹۹/۰۷/۰۱ مدیر سایت

چگونه سوئیچ شکسته شده را از استارت خودرو خارج کنیم

تا به حال پیش آمده است که کلیدی را در قفل بشکنید؟ بسیار اتفاق می‌افتد، و گاهی درست در داخل استارت خودروی شما! خوشبختانه معمولا می‌توانید تکه‌های شکسته شده را بدون خبر کردن کلیدسازبیرون بیاورید.

بیشتر بخوانید
۱۳۹۹/۰۶/۲۳ مدیر سایت

درباره قفل های جدید ضد آب و دیجیتالی چه می دانیم ؟

شرکت تخصصی کلید سازی اصفهان، ارائه دهنده محصولات امنیتی و قفل مستقر در اصفهان، امروز از جدیدترین نوآوری خود در تعمیر و تعویض و سرویس انواع کلید های ریموت دار و کد دار و انواع قفل ها استفاده می کند. محصولات جدید بدون کلید امروزه در بازار مشاهده می کنید . این نوع کلید ها سه عنصر ترکیب شده دارد: یک کلید دیجیتال،یک برنامه تلفن همراه و یک قفل بلوتوثی سنگین. همه این‌ها با رابط کاربری های مختلف مدیریت می‌شوند. در میان مشاغل سراسر جهان، نیاز فزاینده‌ای به راحتی و در دسترس بودن آپشن ورود و خروج فیزیکی بدون استفاده از انواع کلید و به صورت ایمن وجود دارد، حال یا به عنوان راه حل تکمیلی امنیتی و یا به عنوان تنها گزینه امنیتی. تقاضا برای محصول سیار و از راه دور نیز وجود دارد، به ویژه در مناطق دورافتاده یا شرایطی که داشتن کلید فیزیکی می تواند احتمال خطر برای دارنده آن را به همراه داشته باشد.

بیشتر بخوانید
۱۳۹۹/۰۶/۱۳ مدیر سایت

چگونه از کلید های خودرو خود مراقبت کنیم؟

نگه داري ازكليد خودرو براي اكثر مردم مهم است . با وارد شدن اتومبيل به زندگي مردم، ايمني و امنيت آن يك ضرورت است . كليد خودرو نيز جزء اصلي اين ايمني است كه در نگه داري آن بايد مواردي را رعايت كنيم . در اينجا چند نكته براي كمك به شما در محافظت از كليد هايتان آورده شده است . اول امنيت است . آيا مكان امني براي نگهداري كليد هاي خود داريد ؟ طبق جديدترين آمار ، كليد هاي اتومبيل از جمله مواردي هستند كه سارقان در خانه قربانيان هدف قرار مي دهند براي جلوگيري از چنين مشكلي به مالکان توصيه مي شود كه كليد هاي اتومبيل خود را در مكاني امن نگهداري كنند .

بیشتر بخوانید
۱۳۹۹/۰۵/۳۱ مدیر سایت

هنگامی که قفل مرکزی ماشین عمل نمی کند چه باید کرد

تعدادی غلتک برقی کنترل قفل ماشین شما را تعویض و کنترل میکنند. قفل درب ماشین نیز می تواند به صورت دستی فعال شود (توسط یک کلید مرسوم در روش قفل)، ولی بیشتر اوقات همگی ما کلید برقی برای فعالسازی سوییچ¬ها استفاده میکنیم . راحت¬تر، سریع¬تر و بهتر برای همگی از جمله راننده و مسافران است .چگونه کنترل قفل مرکزی شما کار می کند

بیشتر بخوانید
۱۳۹۹/۰۵/۲۵ مدیر سایت

بهترین ریموت استارتر های خودرو کدامند؟

صاحبان اتومبیل که در مناطق سردسیر زندگی می کنند می دانند که چقدر ناخوشایند است در یک ماشین یخ زده نشسته و منتظر گرم شد آن شوند ، مگر اینکه شما یک ریموت استارت از راه دور خودرو داشته باشید که قبل از رسیدن به خودرو استارت بزنید و ماشین گرم شود .یک استارت از راه دور این امکان را به شما می دهد موتور اتومبیل خود را از فاصله دور روشن کنید .به این ترتیب می توانید ماشین و فضای داخلی آن را قبل از سوار شدن گرم کنید .اگر در آب و هوای گرم زندگی می کنید این سیستم بسیار عالی عمل می کند و به شما این امکان را می دهد صندلی و کابین اتومبیل را قبل از راه افتادن در هوای بسیار خنک کنید

بیشتر بخوانید
۱۳۹۹/۰۵/۱۳ مدیر سایت

چگونه بهترین قفل ساز را انتخاب کنیم

اگر هرنوع مشكلي در ارتباط با قفل براي شما ايجاد شده و مي خواهيد يك قفل ساز قابل اعتماد و در دسترس انتخاب كنيد كه بتواند خدمات مورد نياز شما را ارائه دهد .انتخاب يك قفل ساز مناسب براي تعمير و ساخت قفل و انواع كليد يك موضوع امنيتي براي خانه و يا محل تجارت شما است . شما مي خواهيد از دانش ، مهارت و ارائه خدمات با كيفيت بالا اطمينان حاصل كنيد و براي كار انجام شده بهاي عادلانه بپردازيد .

بیشتر بخوانید
۱۳۹۹/۰۵/۰۹ مدیر سایت

بهترین قفل های هوشمند

اگر قصد داريد براي حفاظت بيشتر از خانه خود اقدام كنيد و مي خواهيد قفل هايي را انتخاب كنيد كه به راحتي از طريق تلفن همراه خود كنترل شوند مي توانيد از قفل هاي هوشمند استفاده كنيد .اين نوع قفل ها روي تلفن همراهتان نصب مي شود و هر كجا كه باشيد با آسودگي خاطر امنيت منزل يا هر مكان ديگر را تحت نظر خواهيد داشت . با داشتن قفل هوشمند به راحتي مي توانيد درب منزل خود را از راه دور باز يا قفل كنيد .

بیشتر بخوانید
۱۳۹۹/۰۴/۲۴ مدیر سایت

دز زمان گم کردن سوئیچ ماشین چه راه کارهایی وجود دارد.

ممكن است اين جمله براي شما آشنا باشد و بيش از يك بار آن را تكرار كرده ايم كه \"كليد هاي اتومبيل خود را گم كرده ام\" . اين اتفاق براي همه پيش مي آيد ، پس خود را سرزنش نكنيد و با خواندن اين متن به ما اعتماد كنيد تا راه حل هاي مناسب را در كمترين زمان براي باز كردن درب ماشين خود پيدا كنيد

بیشتر بخوانید
۱۳۹۹/۰۴/۱۹ مدیر سایت

اگر درب خانه قفل ماند یا کلید گیر کرد چه باید کرد؟

ممکن است از سرکار آمده باشید یا اینکه از یک مهمانی به خانه خود برگشته باشید و بر حسب شانس بدتان درب منزل قفل شده باشد و کلید شما درب را باز نکند. چه چیزی بدتر از این؟ حتی ممکن است درون خانه باشید و درب روی شما قفل بماند . راهکار چیست؟

بیشتر بخوانید
۱۳۹۹/۰۴/۱۱ مدیر سایت

پنج علامت بد کارکردن سیستم ایموبلایزر ماشین

سیستم ایموبلایزر یک سیستم ضد سرقت نصب شده بر روی خودروهای جدید می باشد . در این سیستم ممکن است اختلالاتی پیش بیاید که روند این سیستم را مختل کند. چه موقع سیستم ما بد کار میکند؟

بیشتر بخوانید
۱۳۹۹/۰۳/۲۸ مدیر سایت

بهترین وسیله ها برای مقابله با سرقت ماشین

ماشین دوستمو دزدیدند! جمله ای که این روز ها ممکن است زیاد بشنویم. حالا برای اینکه سرنوشت اون دوست هم شامل حال ما نشود چه باید کرد؟ ما چندتا از دستگاه های ضد سرقت را با شما معرفی میکنیم که میتواند سرقت خودرو را به حداقل برساند.

بیشتر بخوانید
۱۳۹۹/۰۳/۲۴ مدیر سایت

خدمات تعویض کلید های ماشین (کلید کددار و ریموت خودرو)

کلید های ماشین به صورت های متفاوتی از طریق شرکت های تولید کننده به مشتری ها واگذار میشود . بعضی ها به صورت کلید های کددار یا ایموبلایزر و یا بعضا به صورت ریموت ها تولید میشوند . به هر دلیلی ممکن است این کلید ها خراب شوند . اما چه زمانی و یا کجا باید این ها را عوض و یا تعمیر کنیم این مقاله را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید
۱۳۹۹/۰۳/۱۸ مدیر سایت

خدمات تعمیر ریموت و کلید کددار در اصفهان

هر زمانی ممکن است کلید کددار ماشین ما و یا ریموت کنترل ها به خوبی کار نکنند و یا به هردلیلی شکسته یا گم شوند. در این صورت چه باید کرد؟

بیشتر بخوانید
۱۳۹۹/۰۳/۰۵ مدیر سایت

انواع قفل هاي گاو صندوق را بهتر بشناسیم

در مورد مکانیسم قفل های گاوصندوق تا چه حد آشنایی دارید؟ اگر قصد خرید گاوصندوق دارید میدانید کدام قفل مورد نیاز کار شماست؟ جواب این سوالات را در این مقاله بخوانید.

بیشتر بخوانید
۱۳۹۹/۰۲/۲۸ مدیر سایت

چه نوع گاوصندوق هایی وجود دارد؟

نسبت به هر نیازمندی و هر اسناد و اشیای ارزشمندی نوع خاصی از گاوصندوق ها ساخته شده است. آیا شما با این گاوصندوق ها آشنایی دارید؟

بیشتر بخوانید
۱۳۹۹/۰۲/۱۰ مدیر سایت

آشنایی با انواع گاوصندوق

اگر قصد خرید گاصندوق دارین بهتر است قبل از خرید با انواع گاوصندوق آشنا شوید تا بهترین انتخاب مناسب نیازتان را انجان داده باشید. در این مقاله انواع گاوصندوق را توضیح داده ایم.

بیشتر بخوانید
۱۳۹۸/۱۲/۲۶ مدیر سایت

خدمات قفل سازی و قفل بازکنی شبانه روزی اصفهان

اینکه یک روزی قفل ها خراب شوند یک روند طبیعی است. اما اگر زمانی این قفل خراب شد و شما پشت درب منزل یا دفتر و یا مغازه خود ماندید چه باید کرد؟ با خدمات قفل سازی سیار شبانه روزی اصفهان آشنا شوید

بیشتر بخوانید
۱۳۹۸/۱۲/۲۰ مدیر سایت

اگر درب خودروی خود قفل ماند چه کنیم؟

از مشکلاتی که نمیشود پیش بینی کرد این است که هر زمان ممکن است کلید ماشین را گم کنیم و یا به دلیل خرابی قفل درب ماشین باز نشود. در این شرایط چکار باید کرد؟

بیشتر بخوانید
۱۳۹۸/۱۲/۱۸ مدیر سایت

اگر قفل درب محل کار، خانه یا خودروی خود خراب شد چه کنیم؟

هر لحظه و در هر ساعتی از شبانه روز ممکن است کلید خود را گم کنیم و یا اینکه قفل ماشین و یا منزل و یا محل کار خراب شود. در این صورت چه باید کرد؟

بیشتر بخوانید
۱۳۹۸/۱۲/۱۶ مدیر سایت

قفل درب ها و تعمیر آن در خانه ها و مکان های تجاری

چیزی که مشخص هست اینه که قفل ها عمر دائمی ندارند. ممکن است بعد از گذشتن چند سال و یا اینکه به دلایل دیگر قفل ها خراب شوند. چه باید کرد؟

بیشتر بخوانید
۱۳۹۸/۱۲/۰۸ مدیر سایت

آشنایی با انواع کلید های رایج در بازار بخش دوم

اگر در بازار نگاهی بندازیم انواع مختلفی از کلید ها را پیدا خواهیم کرد. اما کدام یک متناسب برای محل کار، دفتر ، محل سکونت و انبار ما مناسب است؟

بیشتر بخوانید
۱۳۹۸/۱۱/۳۰ مدیر سایت

آشنایی با انواع کلید ها - بخش اول

شاید شما فقط تعدادی از کلید های موجود را دیده باشید . ما در این مقاله همه انواع کلید های رایج را معرفی و نحوه کارکرد آن را توضیح داده ایم. ده نوع کلید را در بخش اول معرفی خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید
۱۳۹۸/۱۱/۱۰ مدیر سایت

چه موقع قفل هاي جديد براي در و پنجره ها نصب كنيم؟

اگر به فکر امنیت محل کار و یا منزل خود هستید بهتر است هر چند سال یک بار اقدام به تعویض قفل ها و سیستم های امنیتی خود کنید. اما چگونه و چه زمانی بهتر است، این مقاله را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید
۱۳۹۸/۱۱/۰۴ مدیریت سایت

خدمات کلید سازی چگونه انجام می شود؟

براي كساني كه درمورد روند اين كار كنجكاو هستند و همچنین کسانی که مي خواهند اطلاعات بيشتري راجع به کلید سازی بدانند . علاوه بر مختصری از موارد بالا ، درباره چگونگی کارکرد دستگاه کلید سازی نیز تشریحی خواهیم داشت.

بیشتر بخوانید
۱۳۹۸/۱۰/۲۲ مدیر سایت

آشنایی با کارکرد قفل ها و کلید ها

اگر علاقه مند به آشنایی به نحوه کارکرد قفل ها و همچنین چگونگی ساخت آن ها دارید این مقاله را از دست ندید . در این مقاله نیز به بررسی قفل های معروف YALE می پردازیم.

بیشتر بخوانید
۱۳۹۸/۰۹/۲۱ مدیر سایت

سيستم ضد سرقت ايموبلايزر چطور كار مي كند؟

ايموبلايزر يك سيستم امنيتي الكترونيكي است كه درماشين هاي مدرن از آن استفاده مي شود. ايموبلايزر از يك تراشه الکترونيكي تشكيل شده است كه در اي سي يو (ECU) خودرو استفاده مي شود .

بیشتر بخوانید
۱۳۹۸/۰۹/۱۵ مدیر سایت

تاریخچه قفل ها

ممکن تا به حال به ذهن شما خطور کرده باشد که انسان ها برای اولین کی به فکر محافظت از وسایل خود افتاند و یا کی اولین بار از قفل برای محافظت از وسایل خود بهره بردند.

بیشتر بخوانید
۱۳۹۸/۰۸/۲۴ مدیر سایت

چگونه قفل هاي درب را تعمير كنيم؟

در بسیاری از مواقع که با خرابی قفل ها مواجه می شویم، قبل از تعویض قفل یا تماس با قفل ساز می توانیم راه کار هایی را برای برطرف کردن عیب اعمال کنیم.پس قبل از صرف هزینه اضافه این مقاله را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید
۱۳۹۸/۰۸/۰۷ مدیر سایت

ریموت خودروها چگونه کار میکنند؟

وقتی ریموت خودروی خود را در دست دارید و با آن درب ماشین خود را باز یا قفل میکنید، این سوال پیش بیاید که ریموت خودرو چگونه کار میکند؟ آیا امنیت لازم را دارد؟

بیشتر بخوانید
۱۳۹۸/۰۷/۱۳ مدیر

6 سرويس دیگری که یک کلیدسازی علاوه بر کلیدسازی ارائه می دهد.

آیا یک کلیدسازی فقط در بخش کلید سازی فعالیت میکند؟ آیا با دیگر خدمات کلیدسازی آشنایی دارید؟ .

بیشتر بخوانید
۱۳۹۸/۰۷/۰۶ مدیر

انواع مختلف قفل ها كه بايد در مورد آنها بدانيم

در این پست قصد داریم تعدادی از قفل های رایج در بازار را معرفی کنیم تا در صورت لزوم استفاده بهترین انتخاب را داشته باشد .

بیشتر بخوانید